Путін у день народження підвищив собі зарплату

Путіну виповнилося 67 років — Путін у день народження підвищив собі зарплату
Путіну виповнилося 67 років
Грошова винагорода президенту і голові уряду РФ «з метою забезпечення соціальних гарантій» збільшується на 4,3% Об этом сообщает news-front.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент Росії Володимир Путін підписав ряд указів про підвищення грошового утримання осіб, що заміщають державні посади в РФ.


Відповідно до указу №481, підписаного 7 жовтня — в день народження Путіна, грошова винагорода президенту і голові уряду РФ «з метою забезпечення соціальних гарантій» збільшується з 1 жовтня на 4,3%.


Аналогічним чином підвищуються зарплати міністра оборони РФ, глав МВС, МНС, ФСБ, Росгвардії, а також ряду міністрів, віце-прем’єрів, секретаря Радбезу, глави ЦВК.


Крім того, на 4,3% підвищено зарплати осіб, які заміщають державні посади РФ в дипломатичних представництвах і представництвах РФ при міжнародних організаціях.


Окремими указами на 4,3% з 1 жовтня підвищено грошове утримання голови Слідчого комітету РФ і генерального прокурора.


Нагадаємо, у Києві 7 жовтня активісти прийшли під посольство Російської Федерації в Україні «привітати» президента РФ Володимира Путіна з днем народження — сьогодні йому виповнюється 67 років.


Під час акції активісти провели імпровізований Гаазький суд над Путіним за скоєні ним військові злочини проти людства.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/putin-u-den-narodzhennya-pidvishchiv-sobi-zarplatu-630857.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя