"Ну, і що?": Кива не бачить нічого страшного в скандальному інциденті в Раді


Народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива прокоментував відео, на якому він торкається своїх геніталій у залі Верховної Ради

Про це повідомляє УНІАН. Об этом сообщает tp0542.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Ну, чоловік поправив член, і що?... А те, що хтось взяв і його, припустимо, через монтаж продовжив, ну і що? Так це фейк, цим люди займаються, це їхній хліб. Це фейки – і вони їх їдять", – заявив Кива.

Нардеп також наголосив, що не бачить "нічого страшного у тому, що поправив штани й підтягнув шкарпетки".

"Далі – це запалена реакція людини, яка монтувала, і далі – це запалені сприйняття і фантазія тих, кого це *** [дуже сильно, — евф.] як цікавить", – сказав народний обранець.

При цьому він додав, що "надто великий дядя, аби реагувати на таку дурницю".

  • У мережі оприлюднили відео з нардепом Кивою, який у дивний спосіб намагався сховати від журналістів під трибуною телефон. Представник ЗМІ Всеволод Філімоненко зняв на відео, з ким спілкувався народний обранець — моделлю, яка підписана у Киви в смартфоні як "Юля конкурс краси Одеса". Після листування з дівчиною, як можна побачити на записі, нардеп від ОПЗЖ став активно смикати штани у районі ширінки.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/quotnu_i_schoquot_kyva_ne_bachyt_nichogo_strashnogo_v_skandalnomu_incydenti_v_radi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя