Скільки людей у Ніжині та районі захворіли на гострі кишкові інфекції?

гострі кишкові інфекції, захворюваність

гострі кишкові інфекції, захворюваність Об этом сообщает panorama-mukachevo.in.ua со ссылкой на СМИ.

гострі кишкові інфекції, захворюваність
З метою своєчасного реагування на підвищення захворюваності гострими кишковими інфекціями Ніжинським міськрайонним відділом проводиться щотижневий моніторинг кількості захворілих в Ніжині та Ніжинському районі.
За період з 27 червня по 4 липня в лікувально-профілактичні заклади міста Ніжин за медичною допомогою звернулося 6 хворих на гостру кишкову інфекції, серед них 1 дитина.

По Ніжинському району зареєстровано 2 випадки захворювання на ГКІ, всі дорослі.
Фахівцями Ніжинського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України», в межах повноважень, проведено комплекс протиепідемічних та дезінфекційних заходів у вогнищах кишкових інфекцій, взято на дослідження за санітарно-мікробіологічними показниками 4 проби харчових продуктів та 1 проба води з трубчастого колодязя. Всього у вогнищах інфекції виявлено 8 контактних.
Під час проведення епідеміологічного розслідування встановлені фактори, що ймовірно сприяли захворюванням на ГКІ : молочні продукти – 2 випадки; овочі – 3; м’ясні продукти – 1, риба – 1 ; яйця – 1.
Основними умовами, що сприяли захворюванню на кишкові інфекції стали порушення санітарно-гігієнічних правил при зберіганні та приготуванні харчових продуктів, нехтування правилами особистої гігієни.
mynizhyn.com за матеріалами Ніжинський міськрайонний відділ ДУ "Чернігівській обласний лабораторний центр МОЗ України" Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/116270”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя