Жителька Печеніжина сьогодні святкує 105-й День народження

news-image: Жителька Печеніжина сьогодні святкує 105-й День народження
Сьогодні, 13 травня, жителька селища Печеніжин Пелагія Олексіївна Козьменко святкує свій 105-тий День народження.

Іменинницю вітали селищний голова Ігор Довірак, працівники соціального відділу селищної ради та дружня родина, повідмляє Печеніжинська ОТГ. Об этом сообщает ukraine-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Даруючи квіти та подарунки побажали їй міцного здоров’я ще на довгі роки.

В свій поважний вік ювілярка активна, життєрадісна та привітна. Пізніше, під час спілкування, жінка залюбки розповіла гостям про свій нелегкий життєвий шлях.

Народилася в селищі Печеніжин 13 травня 1914 року в селянській сім’ї, де і проходило її нелегке дитинство. З гіркотою згадує поранення під час війни в далекому 1944-му. Жіноча доля, ніби вишиваний червоними і чорними нитками рушник. Важкі будні переплітаються зі святами й радістю. Таким радісним днем для Пелагеї Олексіївни було народження сина Любомира. Наполеглива праця, підтримка ближніх та щоденні молитви допомагали у важкі хвилини. Вона не нарікає на важке життя, а з вдячністю дивиться на сина Любомира, невістку Марію, із трепетом розказує про внуків та правнуків.

«Я дякую Всевишньому за кожен наступний день», – говорить Пелагія Олексіївна.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/zhytelka-pechenizhyna-sogodni-svyatkue-105-y-den-narodzhennya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя